Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Кредит під заставу авто або ПТЗ

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Лютий 2016, в 19:11

На даний момент широко поширена практика використання особистого авто в якості застави. Але для цього транспорт необхідно залишати в банку на зберігання, що підходить не всім. Тому розробили спеціальну послугу, в якій запорукою є не машина, а її паспорт (ПТЗ). За такої позики складається кредитна угода, позичальник отримує гроші, віддає на зберігання ПТЗ, а транспорт залишається в його користуванні. Але є деякі винятки. Якщо позичальник взяв кредит, запорукою якого є ПТЗ, то він може використовувати машину, але банк повинен мати запасні ключі і машину можна подарувати або продати.

Плюси цього виду кредитування: гроші можна отримати моментально, в установі залишається тільки паспорт на авто, а машина буде у вас, як захочете. Також при цьому способі позики процентна ставка менше ніж у споживчого кредиту, а умови кредиту стають вигідніше, якщо є поліс КАСКО.

Для того щоб взяти такий кредит в банківській установі слід дізнатися обмеження щодо використання транспортного засобу, а також пройти процедуру оцінки авто.

Основний мінус при такому виді позики - це заниження ціни транспорту банком. У багатьох банках діють свої правила видачі подібного роду кредитів. Наприклад, встановлено мінімально допустимий рік випуску авто, є установи, які кредитують виключно під заставу імпортних машин.

Є ще деякі моменти, що потребують уваги:

  • можливі хитрощі банків по прихованим платежах і штрафах, вам кажуть відсоток користування за місяць, а річні відсотки виходять набагато більше, і їх швидко вирахувати не виходить;
  • вас можуть зобов'язати оформити додаткову страховку у зазначеній компанії на невигідних умовах.

Внаслідок вищевикладеного, радимо звернутися до наших фахівців, які завжди готові допомогти в Києві і області з документацією по позиці. Кваліфіковані юристи досконально перевірять документи і повідомлять про наявність порушень або прихованих пунктів. Допоможуть істотно збільшити суму кредиту за рахунок проведення незалежної оцінної експертизи.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок