Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Банк подав до суду по кредиту

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
12 Лютий 2016, в 10:06

Для банку неважливо, хто оформляв кредит і на яку суму, важливо тільки його своєчасне погашення. Якщо цього не відбулося, банкіри будуть намагатися повернути свої гроші через суд. У такому разі не варто панікувати, тому що за підтримки кваліфікованих юристів ви маєте всі шанси гідно відстояти свої інтереси, уникнувши конфіскації майна, зменшивши або взагалі скасувавши штрафні санкції.

Наші фахівці в сфері банківського права рекомендують:

  • Вивчити кредитну угоду і інші документи до неї. Це основний доказ для суду і на основі нього варто будувати свою лінію захисту.
  • Суди закінчуються позитивно для фінансових установ в тих випадках, коли боржник не вдається до кваліфікованої юридичної підтримки. В такому випадку у вас не буде шансів довести свою правоту, виступаючи самостійно проти професійних адвокатів які представляють інтереси банку.
  • Для поручителів - якщо банк вирішив стягнути заборгованість по кредиту, в якому ви поручитель, то вважати, що це питання лежить тільки на боржникові не варто. Кредитор не дивиться на те, хто з вас віддасть своє майно, головне завдання забрати борг. Поручитель може довести своє не причастя до зайнятих грошей і не виплачувати їх, якщо все зробити вчасно.
  • Не можна ховатися від банку. Досить частим явищем є: не відвідування суду, ухилення від повісток і т.д. Буває таке, що боржники виписуються думаючи, що це зможе допомогти. Але суд, швидше за все, вирішить заочно задовольнити вимогу кредитора, а банк в свою чергу перепродасть ваш борг колекторам. Важливо розуміти, що якщо вас немає в суді, то шанси на позитивний результат справи дорівнюють нулю.
  • Краще довіритися професіоналам. У банках працюють кваліфіковані співробітники, які досконало знають свою сферу діяльності. Тому при виборі юриста для представлення ваших інтересів потрібно бути уважним. Варто звертатися до адвокатів з позитивною репутацією і до тих, які працюють довгий час. Відмінна риса професіонала це правдива інформація по вашому конкретного випадку, а не порожні нічим не підкріплені обіцянки.

Наше адвокатське бюро має багаторічний досвід у розв'язанні фінансових суперечок між банками та боржниками в Києві. Наші юристи нададуть вам оперативну підтримку, на різних етапах судового процесу або до нього, завдяки пошуку компромісу з банком і відміною судового розгляду.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок