Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Супровід рішення суду

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Березень 2016, в 17:28

Виграли суд, але ваші фінансові та майнові права так і не були відновлені? Такі ситуації в нашій практиці зустрічаються постійно, тому що згідно з процедурою суд тільки приймає рішення, а його виконання повинні здійснити співробітники відповідної державної служби.

Кількість людей у яких на руках є рішення суду, але вони так і не отримали назад документи на право власності, банк не зняв з них штрафні виплати, майно все ще знаходиться під арештом або взагалі було реалізовано з аукціону і т.д. збільшується щодня. І причина цього всього одна - бездіяльність або навпаки надмірне завзяття і недотримання процедур судовими виконавцями.

Припинити це беззаконня може своєчасна адвокатська допомога. Відразу після завершення судового розгляду слід направити відповідні повідомлення в виконавчу службу. Проконтролювати, щоб було призупинено виконання попередніх рішень по даній справі.

Після цього починається процес безпосереднього втілення в життя судового рішення. У банківському праві він найчастіше пов'язаний із зняттям арешту з майна, скасуванням штрафних санкцій по кредиту, перерахунком і закриттям боргу або проведенням аукціонів по реалізації заставного майна. Допомога професійного юриста особливо важлива при проведенні відкритих торгів, щоб ваше майно було правильно оцінено і чесно реалізовано. Без спеціалізованого нагляду за цією процедурою ваше майно можуть продати фактично за безцінь, а недолік тіла кредиту доведеться погашати іншими засобами, аж до оформлення іншого кредиту на закриття попереднього.

Наша юридична компанія надає послуги по сприянню у виконанні рішення суду незалежно від того на чию користь воно прийнято. Ми готові підключитися до цього процесу на будь-який його стадії, надаємо консультації по порядку і законності дій співробітників виконавчої служби в Києві та області.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок