Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Дострокове повернення вкладу

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Лютий 2016, в 18:59

Існує два способи:

Перший - повернути кошти з банку під тимчасовою адміністрацією. За статтею про гарантування вкладів, заборонено видавати депозити достроково. Лише після закінчення адміністрації можуть повернути кошти до терміну зазначеного в договорі

Другий - розірвати банківський договір з не проблемним банком. За умовами Цивільного кодексу України, банк повинен повернути вкладені кошти в повному обсязі або частково за першим запитом, винятком вважаються ті договори, в яких прописані інші умови. Банк не може не повернути депозит, якщо того зажадає клієнт, посилаючись при цьому на термін договору - ці дії не мають правової підстави. При підписанні договору потрібно бути особливо уважним, тому що навіть якщо є пункт про дострокове розірвання, в документі також можуть бути інші пункти, які призведуть до втрати коштів. Тому в Україні проходить досить багато судових процесів з цього приводу. Такі випадки потребують детального вивчення документа і допомоги кваліфікованого фахівця. Якщо надумали просто піти і попросити повернути кошти, то вам можуть сказати, що готівки немає. Але щоб цього не сталося, запит потрібно робити в письмовій формі. Згідно зі статистичними даними такі спроби найбільш успішні. Для того щоб ваш захід пройшов успішно необхідно заручитися підтримкою професіоналів.

Повернення валютних депозитів

Повернення коштів можна здійснити в національній валюті за курсом Нац. Банку України в день призначення тимчасової адміністрації. Є деякі постанови, які обмежували повернення, наприклад: повернення коштів за курсом в еквіваленті до 15000 гривень в день. Подібні обмеження регулярно змінюються, тому рекомендуємо перевіряти поточні норми безпосередньо перед зверненням в банк. Також важливим моментом є той факт, що в конституції є деякі пункти про володіння та користування особистими коштами, які оскаржуються в суді.

Для того щоб зберегти свої нерви, час і гарантовано повернути свій депозит, можна проконсультуватися у юриста нашої компанії в Києві. Також кваліфікований фахівець підкаже, в якій формі і з якими претензіями краще йти в банк.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок