Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Види заставного майна

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Лютий 2016, в 19:13

Кредитами користуються як фізичні, так і юридичні особи. Для тих і інших позика є виходом з непростої ситуації пов'язаної з фінансовою скрутою, відкриттям бізнесу або покупкою нерухомості. Але вирішуючи піти з кредитом людина повинна знати, що можна запропонувати банку в заставу, тому що різні установи беруть різне майно.

  1. Транспорт і спецтехніка. Банки беруть під заставу машину, залишаючи при цьому у себе в заставі всього лише оригінальний паспорт автомобіля (ПТЗ). А у випадку зі спеціальною технікою реєструється безпосередньо сама техніка.
  2. Нерухомість. Один з основних видів застави при зверненні в банк за кредитом - це нерухоме майно. Такими є будь-які типи будинків і земельні ділянки, що знаходяться у власності позичальника. Дозволяє отримати солідну суму на тривалий термін завдяки тому, що нерухомість практично не дешевшає, а навпаки може подорожчати. Недолік такої застави в складності підготовки документа, а також у разі непогашення кредиту можна залишитися без житла або офісу.
  3. Товар виробництва. У цього виду майнового гаранта є одна велика перевага - швидка видача кредиту. Але банківській установі з такими кредитами складно, тому що наявність товару змінюється і ціна теж. Заставою може виступати продукція вироблена позичальником, така як: будь-якого роду матеріали, напівфабрикати і багато інших найменувань.
  4. Обладнання. В якості такої застави беруть всілякі верстати, агрегати, конвеєри і цілі промислові лінії, які користуються попитом, щоб в разі несплати їх можна було перепродати. Для того щоб запропонувати банківській організації обладнання, необхідно мати всі документи і паспорти на технічне оснащення. В основному цей вид майна не реєструється, тому подвійну заставу майже не виходить виявити. А людина яка хоче взяти позику повинна довести кредитору вартість майна.
  5. Придбане майно. Є деякі кредити, які банки видають на певні цілі: обладнання, будинок і т. д. При таких обставинах в якості застави береться майно, придбане на ці кошти. Така застава кращий варіант для позичальника, тому що в разі недотримання договору з погашення кредиту, це майно простіше віддати, ніж придбане раніше за власні кошти. Правда цієї суми вистачить лише на погашення тіла кредиту, а несплачені відсотки доведеться компенсувати додатково.

Крім цього для банківських установ в якості застави можуть служити: активи, цінні папери, коштовності і багато іншого.

Під час проведення таких процедур з банками не кожен розбереться в договорах, а тим більше, якщо в них присутні приховані пункти. Тому наша компанія пропонує юридичні послуги з підготовки та оформлення кредитних договорів в місті Києві та області.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок