Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Як оскаржити кредитний договір?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Березень 2016, в 17:14

Підходити до оскарження кредитного договору слід з розумом, інакше навіть при наявності виграшної позиції ви маєте всі шанси зазнати додаткових фінансових втрат. Та й суди зовсім не поспішають ставати на сторону позичальника, якщо той не зможе довести свою правоту на всі 100%, а в ряді випадків і на всі 200%.

Щоб виграти справу потрібно діяти наступним чином. По-перше, визначитися з метою судового розгляду, це може бути визнання договору недійсним, зменшення нарахованих банком виплат або скасування штрафних санкцій. Щоб вибрати правильний варіант дій знадобитися консультація професійного юриста з банківського права. Буде потрібно експертиза договору і умов його підписання, перевірка дотримання банком умов угоди, а також перерахунок нарахованих виплат та штрафних санкцій. На підставі зібраних даних можна буде визначитися з метою позову, його економічною доцільністю і шансами на успішне завершення справи.

По-друге, логічно не доводити справу до суду і спробувати укласти мирову угоду. Далеко не всі банкіри є такими страшними і жадібними лиходіями, які мріють загнати клієнта в боргову яму і відібрати всі його майно. Банку вигідно щоб люди брали і гасили кредити вчасно, після чого брали їх знову. Тому при наявності у вас вагомих обставин просити про відстрочку або зменшення виплат, а також достатньої доказової бази для суду, банку буде швидше і вигідніше укласти з вами новий взаємовигідний договір.

По-третє, на час судового процесу ніхто не звільняє позичальника від його обов'язку гасити кредит. Якщо договір не був припинений, але ви все, ж перестали за ним сплачувати, то за час суду ви отримаєте нові штрафи, а банк звинуватить вас в несумлінності. Тому в обов'язковому порядку слід вимагати призупинення дії кредитного договору на час суду при подачі позову. Якщо банк подав на вас до суду, то необхідно направити зустрічний позов з даною вимогою.

На стороні фінансової установи обов'язково виступлять досвідчені юристи. Але наші адвокати не поступаються їм у кваліфікації і досвіді роботи, тому ви можете розраховувати на професійну допомогу з нашого боку при вирішенні кредитних суперечок в Києві.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок