Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Як зменшити штрафи за кредитом?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
12 Лютий 2016, в 10:04

У разі, коли позичальник порушує умови кредитної угоди і несвоєчасно погашає заборгованість, він потрапляє під дію штрафних санкцій. Вони можуть бути по-різному прописані в договорі, але по факту всі виливаються в додаткову оплату. Надалі, якщо боржник буде намагатися погасити борг частинами, то у нього вийде тільки оплачувати пеню. Тобто позичальник гасить штраф, але знову прострочує виплати по тілу кредиту, за що потрапляє під нові санкції. Це замкнуте коло, вирватися з якого практично неможливо без професійної допомоги.

Щоб повернути ситуацію на свою користь, слід почати з вивчення кредитної угоди і підключити до питання адвоката який спеціалізується на банківському праві. У договорі має бути зазначено, в якому порядку погашається штраф, можливо, ви зможете перемкнутися на виплати по тілу кредиту, а штраф залишити на потім. Тобто уникнете, нарахування нової пені, і закриєте її в останню чергу.

Хорошим варіантом буде спробувати укласти з банком мирову угоду. Досить часто кредитори виключають пеню, і дають боржникові можливість погасити тіло кредиту. Тому що банк знає, що в разі якщо пеня більше суми кредиту, її можуть зменшити або взагалі скасувати в судовому порядку.

Необхідно підготувати заяву до банківської установи, в якому потрібно прописати причини виникнення заборгованості. Запропонувати свої варіант погашення боргу, а також привести вагомі докази того, що у вас були поважні підстави для прострочення виплат. Також вкажіть той факт, що штраф набагато більше, ніж сам кредит і відсотки, і що ви не в змозі погасити всю заборгованість. Якщо в банку зрозуміють, що в разі судового розгляду борг можуть зменшити або списати, то погодяться на мирову угоду.

Правильно скласти заяву в банк, вивчити договір і захистити свої інтереси в суді в Києві, вам допоможуть наші юристи, які мають достатньо досвіду для того щоб вирішити ваші фінансові проблеми.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок