Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Банк позбавили ліцензії. Що це означає?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Лютий 2016, в 19:02

За нинішнього економічного становища країни, навіть найстабільніші банки можуть втратити ліцензію. Якщо вийшло так, що саме в цій банківській установі ви брали кредит, то повертати його все одно доведеться.

Де погашається борг?

Справи складаються таким чином, що якщо банк втрачає свою платоспроможність, це не є приводом для неповернення боргу, просто виникнуть деякі складності. Ви повинні продовжувати гасити кредит згідно з вашим договором, тим самим не зіпсуєте кредитну історію і не заробите штрафних санкцій.

Відібрати ліцензію банку можуть за допомогою НБУ і ФГВ. При цьому керуванням банком займається тимчасова адміністрація і його виводять з ринку. Всього 2 місяці дається банку для пошуку і злиття з фінансово стійким партнером. Але при цьому є деякі моменти:

  • У період 2-х місячної адміністрації банківські відділення працюють у звичному режимі. Отже погашати заборгованість можна, звичним способом. Погашення в інших банках також можливе, але при цьому вам доведеться зробити доплату у вигляді комісії. Навіть якщо банк лопнув - борг платити доведеться.
  • Куди проводиться оплата після ліквідації банку? - Після того як ви дізнаєтеся про банкрутство банку необхідно проконтролювати зміни рахунку на який здійснюється повернення коштів. Якщо в установлений термін банк знайде партнера, то його права відновлять, а реквізити поміняють.

При будь-якому результаті для банку, він вважається ліквідованим, і погашати кредит потрібно буде в іншому банку, про що вас повинні будуть повідомити.

Що потрібно для того щоб успішно погасити борг?

Успішному погашення сприяє правильність заповнення реквізитів. Для цього потрібно правильно вказати рахунок банківської установи і реквізити договору за кредитною угодою. Валютні кредити допускається гасити по курсу НБУ в гривні. Найчастіше реквізити збанкрутілого банку недійсні з того моменту, як починається ліквідація. Внаслідок цього сплата за старими реквізитами повернеться.

На випадок якщо закралася ідея не погашати борг - несплата за кредитною заборгованістю загрожує зіпсованої кредитної історією, тому що борг будуть змушувати заплатити за допомогою судового процесу та конфіскації заставного майна. Але навіть якщо борг переданий в інший банк, укладений кредитний договір залишається в силі і ніхто не має права вимагати від вас перегляду його умов, тільки з обопільної згоди сторін.

Погашати кредит потрібно правильно, допомогти в цьому можуть наші юристи, що спеціалізуються на банківському праві і практикують в Києві.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок