Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Захист прав позичальників

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Березень 2016, в 17:11

Позичальник це не раб і не слуга банку, він має свої права і здатний їх відстояти за наявності грамотної юридичної підтримки. Довести свою правоту можна як в процесі переговорів з фінансовою установою, так і в судовому порядку. Все що для цього потрібно - знати свої права і не боятися відстоювати свої інтереси.

Згідно із законом позичальник має право розраховувати на реструктуризацію кредиту або скасування штрафних санкцій в тих випадках коли:

  • сума нарахованої пені перевищує 50% від тіла кредиту. Закон в такому випадку на стороні позичальника, додаткові платежі можуть бути істотно зменшені;
  • доведено що банк навмисно і несправедливо нараховував штрафи за позикою. Можна домогтися їх повного списання;
  • встановлено факт неправильного нарахування виплат по кредиту на користь банку. Скасування штрафів і повернення всіх переплачених коштів;
  • поява обставин, що не дозволяють позичальникові виконувати свої зобов'язання. Наприклад, складна хвороба близького родича, що вимагає дорогого лікування.

У ряді випадків можна вимагати визнання кредитного договору недійсним. Якщо суд прийме таке рішення, то потрібно буде повернути фінансовій організації тіло кредиту, а вона в свою чергу повинна відшкодувати позичальнику сплачені відсотки. Якщо договір був укладений кілька років тому, то цілком можливо, що банк ще й залишиться вам винен. Але для прийняття судом такого рішення потрібні вагомі підстави, такі як грубі порушення закону при укладенні договору, зміна умов кредиту банком в односторонньому порядку і т.п.

Пам'ятайте, що якщо банк не йде на мирову угоду і розгляд по кредиту ведеться в суді. Ви маєте право подати клопотання про тимчасове призупинення дії договору до завершення судового процесу.

Наше адвокатське бюро готове розглянути вашу кредитну ситуацію і допомогти в пошуку її вирішення. Ми надаємо консультації, виконуємо експертизу договорів, аналізуємо шанси на реструктуризацію боргу шляхом угоди з банком або подачі позову в суд. У разі необхідності гідно представимо ваші інтереси в судах різних інстанцій. Просто зв'яжіться з нами через контактні номери, сайт або відвідайте офіс в Києві.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок