Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Чи може банк продати кредит?

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
11 Березень 2016, в 17:00

Чи може банк продати ваш кредит? Так, така процедура передбачена законом, але для вас вона буде мати наслідки тільки в разі дотримання законності її проведення і ось тут виникають численні нюанси.

По-перше, кредитні зобов'язання можуть бути продані тільки іншому банку, а точніше фінансової організації з діючою банківською ліцензією. По суті, кредитна угода це договір, в якому кожна сторона бере на себе певні зобов'язання в залежності від своїх можливостей. Наведемо простий приклад, ви уклали договір на сервісне обслуговування свого авто з СТО, а вони перепродали його автомийці. Логічно, що друга організація не може виконувати зобов'язання зазначені в договорі, а це вагома підстава для визнання угоди недійсною. Ті ж правила діють і при продажу боргу, той, хто його купить, повинен мати право нараховувати і приймати платежі згідно з кредитною угодою.

По-друге, про подібні угоди позичальник повинен бути повідомлений в обов'язковому порядку. До тих пір поки ви не отримали офіційного повідомлення і доказів передачі права вимоги боргу іншій компанії, ви не зобов'язані виконувати чиїсь вимоги крім банку, з яким укладено первинний договір.

По-третє, при продажу боргу не можуть бути змінені умови виконання договору позичальником. Ніхто не має права ввести нові штрафи, змінити процентну ставку, скоротити або збільшити термін погашення боргу і т.д. У такій ситуації відразу готуйте позов до суду.

По-четверте, так звані колектори нерідко діють на межі фолу, чинячи тиск на позичальника. Не бійтеся захищати себе, в разі порушення закону відразу повідомляйте в правоохоронні органи і спробуйте привернути увагу ЗМІ. Зверніться за консультацією до професійного юриста. У більшості випадків дії колекторів є незаконними і довести це можна на підставі одного з перших трьох пунктів. Вони просто користуються невмінням, і як наслідок, небажанням відстоювати свої права нашого населення.

Наше адвокатське бюро готове стати на захист ваших інтересів і допомогти вирішити складності пов'язані з продажем банком вашого боргу. Ми працюємо в Києві і області, попередню консультацію можна безкоштовно отримати в телефонному режимі.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок