Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Отримання дозволу на будівництво

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
04 Лютий 2016, в 11:35

Не секрет що бюрократичні процедури в будівельній сфері можуть зайняти стільки ж часу, скільки і самі роботи по зведенню будівлі. Перший державний бар'єр який потрібно подолати - отримати дозвіл на будівництво.

Порядок, при якому можна оформити офіційний дозвіл на зведення будівель, затверджений Законом України по плануванню і зведенні будівель на ділянках землі, в нього можна внести доповнення з правил місцевого призначення з будівництва будівель на землі населеного пункту. Згідно з правовим статусом ділянки землі, від населеного пункту залежить порядок отримання документації.

Оформлення дозволу проводиться в місцевих органах влади. Процедура регламентується особливим порядком, затвердженим в конкретному населеному пункті, до якого відноситься обрана земельна ділянка. Така процедура вже давно прийнята в Києві, а от у її передмісті багато населених пунктів Київської області, особливо села, не мають чіткого алгоритму дій.

Загальна схема отримання дозволу на забудову виглядає наступним чином:

  • Отримати від місцевих органів управління дозвіл для створення проекту будови.
  • В архітектурному відділі отримати вихідні дані для створення проекту будівлі містобудування.
  • Згідно з переліком, вказаним у вихідних даних, необхідно зібрати технічні умови.
  • Створення проекту.
  • Затвердження проекту.
  • Проведення експертизи проекту.
  • Оформлення дозволу на зведення будівель.

Зважаючи на складність збору необхідної документації і кількості витраченої на це часу, найрозумніше буде найняти професіоналів для збору потрібних документів.

Ми пропонуємо Вам професійну допомогу наших співробітників, які мають великий досвід в отриманні дозвільних документів для будівництва в Києві і області. Наші фахівці допоможуть заощадити Ваш час і виконають поставлене завдання за максимально короткий термін.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок