Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Складання акту прийому робіт

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
04 Лютий 2016, в 11:49

Акт приймання робіт це основний документ, що регулює відносини між забудовником і безпосереднім підрядником на кожному етапі зведення об'єкта. У ньому прописані в точності всі виконані роботи, розрахунки вартості і терміни їх проведення.

Для чого складати акт результатів роботи? Це потрібно на випадок, якщо потрібне підтвердження зробленої роботи. Також він використовується в якості звіту виконуючої сторони перед замовником. Бланк акту виконаної роботи можна безкоштовно завантажити з мережі. Фактично це основоположний документ, який надалі є аргументом для фінансового розрахунку між сторонами.

Даний акт також називають документом приймання-передачі. Для його складання можна використовувати типовий бланк або той, який склали в організації, враховуючи вимоги бухобліку. Складання цього документа має особливу важливість для підприємств, тому що бухоблік і податкова, також його перевіряють. Якщо відсутній акт виконаної роботи, то організація може бути оштрафована або донарахують податок. Існує ще акт прийому прихованих робіт. Його відмінність в тому, що здачі підлягають операції, які були приховуванні в результаті подальших дій.

Підписання акту повинно проходити в присутність представників обох сторін. Не рідко бувають випадки, коли замовник відмовляється від зустрічі і складання акта, тим самим затягуючи процес оплати виконаної роботи. На цей випадок законом передбачена процедура оформлення акту тільки виконавцем, який надалі використовується як доказ у суді при стягненні оплати за виконану роботу.

Наші юристи, що спеціалізуються на практиці в сфері будівництва, допоможуть проконтролювати складання актів прийому робіт, а також вирішать фінансові спори, пов'язані з ними.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок