Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Надання земельних ділянок під ІЖБ

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
26 Січень 2016, в 15:08

У Конституції України за кожним громадянином закріплено право на безкоштовне виділення 6-ти ділянок різного цільового призначення. У списку цих ділянок є земля для ІЖБ, на якій можна зводити як приватний будинок, так і підсобні господарські споруди. Залежно від населеного пункту, в якому буде проходити виділення землі, розмір ділянки становить від 0,1 га до 0,25 га.

Єдина причина, по якій вам можуть відмовити в надання землі під ІЖБ - якщо ви вже скористалися цим правом. У всіх інших випадках варто написати заяву, в якій слід вказати площу і розташування ділянки, цільове призначення і прикріпити до нього карту-схему об'єкта. Наші фахівці допоможуть з підготовкою початкового пакету документів. Важливий момент, вам не потрібно бути прописаним (зареєстрованим) в населеному пункті, щоб звернутись до його влади з заявою на землю. Ніде в законах така вимога не прописана, але чиновники часто намагаються не прийняти заяву до розгляду з цієї причини.

Далі слід діяти в залежності від рішення місцевої влади. У випадки позитивної резолюції потрібно буде підготувати проект на приватизацію об'єкта. Якщо резолюція буде негативною, тоді доведеться через суд оскаржити дане рішення і домогтися дозволу на надання землі. Досвідчені юристи допоможуть впоратися з цим питанням.

Питання виділення землі особливо гостро стоїть у Києві й області, місцеві чиновники навряд чи з радістю подарують комусь ділянку, незважаючи на гарантування цього права в Конституції. Але для того щоб змусити державу дотримуватися своїх зобов'язань у вас є наша юридична компанія, яка має успішний досвід у вирішення земельних питань в столиці та її передмісті.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок