Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Технічна документація на землю. Спори з оформлення

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
22 Лютий 2016, в 17:02

При передачі землі у власність або за договором довгострокової оренди не рідко виникають ситуації, коли одна зі сторін угоди або взагалі третя сторона, пробують її анулювати. Часто причиною для оскарження угоди в таких випадках бувають порушення в оформлення або складанні технічної документації на земельну ділянку.

Дозволити подібні земельні спори можна двома способами. Перший - за допомогою кваліфікованого земельного адвоката можна обґрунтувати неправомірність претензій і тим самим уникнути судового розгляду. Фахівцю знадобитися відстежити історію ділянки (предмета спору), провести аудит технічної документації та на підставі цього побудувати лінію захисту.

Другий шлях передбачає відстоювання своїх інтересів в судовому порядку. Тут також не обійтися без фахівців в області земельного права, адже сторона, яка претендує на вашу ділянку, гарантовано приверне на свій бік досвідченого адвоката. Основним доказом у такому судовому спорі може стати земельно-технічна експертиза. Даний вид дослідження відноситься до судових технічних експертиз. Проводять її експерти призначені судом із застосуванням сучасного геодезичного обладнання. Основні дії в рамках даного дослідження - перевірка відповідності земельної ділянки до її цільового призначення і точне встановлення меж.

У тих випадках, коли експертиза вже проведена і її результати не на вашу користь, ви маєте всі шанси на програш судового розгляду. Акт технічної експертизи землі в багатьох випадках є основним доказом, і скасувати його можна тільки оскарживши результати і провівши нову експертизу.

Фахівці нашого адвокатського бюро в області земельного права готові допомогти вам вирішити земельні спори, пов'язані з технічною документацією. Ми можемо провести експертизу технічної документації до або після укладення угоди, оскаржити результати експертизи, відстояти ваші інтереси в рамках досудового чи судового розгляду. Відвідайте наш офіс в Києві або зверніться за первинною консультацією по телефону.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок