Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Накладення меж земельної ділянки

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
15 Січень 2016, в 13:00

Територіальні земельні суперечки можуть виникнути в будь-який момент, і застрахований від них тільки той, хто своєчасно провів перевірку розташування свого наділу.

Можна виділити кілька причин, коли між сусідами виникають суперечки через меж їх земельних ділянок:

  • помилка держслужбовців. Коли кілька наділів по документації розташовані по сусідству, а за фактом на місцевості накладаються один на одного.
  • помилка при розмежуванні ділянок. Досить поширений випадок при розмежуванні нових земельних наділів. Достатньо одному з декількох власників свідомо чи помилково зрушити кордону своєї ділянки, як решта сусідыв почнуть відміряти свої площі, від його межі, зрушуючи свої наділи з відведеного їм місця.
  • підроблення документів. Не рідкісні випадки шахрайства, коли використовуються підробки правовстановлюючих документів, щоб захопити частину земель сусіда.

Саме з цієї причини однією зі складових заходів комплексного земельного аудиту є процедура перевірки меж ділянки. Юристи нашої контори не перший рік успішно вирішують земельні суперечки, використовуючи свій досвід і високий рівень знань у даній сфері.

Ми рекомендуємо заздалегідь звернутися за допомогою до фахівців, щоб перевірити дані кадастру та провести звірку на місцевості, що дозволить убезпечити себе від домагань на вашу територію. Якщо ж момент упущений, і хтось претендує на вашу власність, ми готові надати юридичну консультацію, провести перевірку правочинності претензій, а також зберемо необхідні докази і відстоємо ваші інтереси в суді.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок