Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Відновлення меж земельної ділянки

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
15 Січень 2016, в 14:33

Питання відновлення або встановлення справжньої межі ділянки актуальне в наступних випадках:

  • у разі конфлікту з сусідами, які претендують на вашу землю або навпаки звинувачують вас в самозахопленні чужій території.
  • при виділенні частини своєї ділянки під продаж або в оренду, тобто при поділі території на кілька частин.
  • при відновленні втрачених або неправильно оформлених документів на землю, а також у разі втрати власником межових знаків.

Точкою відліку в такій операції є межовий знак, який встановлюється при оформленні прав власності на земельну ділянку і виробляється в присутністі нового власника. Знак - це фактично табличка з унікальним номером, за яким закріплені координати розташування об'єкта.

У законі про визначення меж сказано, що в ряді випадків межові знаки не встановлюються, а просто видаються на руки. Таких приватних випадків досить багато, але фактично всі вони пов'язані з тим, що знак неможливо встановити (водоймище) або територія вже має чіткі межі, наприклад, обнесена парканом точно по розділовій лінії.

Безпосередню роботу з розмежування ділянок виконують земельні інженери, що мають державну ліцензії за допомогою спеціального обладнання. Але їхнє завдання установка табличок та внесення в базу даних координат, а оформленням документації, її вивченням і перевіркою повинні займатися фахівці, що мають знання та досвід у земельному праві та діловодстві. Залучення професійних юристів істотно скоротить час на видачу нового пакету документів, виключить можливість допущення помилок або недотримання процедури.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок