Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Як правильно оформити земельну ділянку

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
22 Лютий 2016, в 17:28

Відповідно до ЗК України землю можна отримати у власність і оформити на неї відповідні документи. Стати землевласником можна наступним чином:

  • Отримати землю через договір дарування, успадкування або купівлі-продажу;
  • Оформити права володіння на ділянку, яка знаходиться в користуванні на підставі держакту постійного користування або договору довічної оренди;
  • Приватизувати землю під будинком, на який є офіційно зареєстровані права власності;
  • Скористатися своїм законним правом на виділення ділянки по безкоштовній схемі під будівництво або ведення господарської діяльності.

Перший варіант є оптимальним з точки зору простоти процедури оформлення документів, і швидкості вступу в законні права. Слід зібрати пакет правовстановлюючої документації і разом з договором на зміну власника звернутися до держреєстратора. Після того як в кадастрі вкажуть нового власника, процес оформлення ділянки можна вважати завершеним. Держреєстратор зобов'язаний перевірити ваші документи, і якщо буде встановлено факт неправильно проведеного продажу (дарування), то зміни в кадастр не будуть внесені. Єдиним виходом буде довести правомірність операції в судовому порядку.

В інших випадках процес оформлення землі пов'язаний з виділенням ділянки з власності держави або муніципальних властей на користь фізичної особи. Спочатку слід подати прохання про виділення землі із зазначенням розмірів ділянки і причиною, по якій він повинен бути переданий у власність. Якщо на заяву отримано позитивну відповідь, тоді слід звернутися в спеціалізовану компанію для підготовки процедури відчуження землі і підготовки пакету технічної та правовстановлюючої документації. На підставі розроблених документів місцева влада приймає рішення про передачу ділянки у власність, і потім його слід зареєструвати у держреєстратора.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг земельного адвоката в Києві і Київській області. Запишетесь до нас на консультацію, і ми знайдемо взаємовигідні варіанти співпраці.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок