Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Як оформити документи на землю

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
22 Лютий 2016, в 17:15

Згідно з останніми змінами в ЗК України оформлення правовстановлюючих документів необхідно тільки при виділенні нової ділянки з держвласності. А також в процесі відчуження частини ділянки, коли вона виділяється в натурі. Наприклад, власник продав половину своєї землі, або родичі розділили ділянку на кілька, вступивши в права спадкування.

Для того щоб оформити право власності на землю потрібно пройти ряд процедур в місцевих органах влади, після чого слід зареєструвати їх в земельному кадастрі. Починати слід з подачі заяви на виділення землі з державного фонду або виділення в натурі частини ділянки яка перебуває у власності. Потім потрібно скласти проект, провести експертизу ділянки з встановленням меж і визначенням цільового призначення, отримати позитивну резолюцію на відведення землі та зареєструвати власність в земельному реєстрі. Незважаючи на всі обіцянки чиновників спростити процедуру оформлення документів на землю, цей процес за часом може зайняти не один місяць.

У тих випадках, коли ділянка переходить до іншого власника за договором спадкування, дарування або купівлі-продажу, то оформлення правовстановлюючих документів не вимагається. Новий власник разом з документами на землю звертається до держреєстратора з проханням внести зміни до реєстру і вказати там нового власника. Після завершення цієї процедури можна отримати виписки з держреєстру, яка і буде підтвердженням ваших прав.

Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть завершити процедуру отримання документів на землю в короткі терміни. Ви можете звернутися до нас за детальною консультацією, або замовити послугу оформлення ділянки під ключ.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (2 голоси)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок