Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Правова допомога у цивільних справах

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 18:58

Існує великий список правових відносин у цивільних справах, які вважаються майновими або немайновими в юридичному плані. Велика кількість українців кожен день вступає в правові спори, через будь-які розбіжності. Всі вони пов'язані з порушенням або невизнанням прав людей, і щоб вирішити такого роду проблему вдаються до допомоги цивільного адвоката.

Спори з приводу житла - це питання, що відносяться до розділу житлового майна, вселення та виселення людей на дану житлоплощу, відчуження частки майна, встановлення правил розпорядження житловою площею декількома особами і т.д.

Розбіжності в договірних відносинах - ми допомагаємо скласти договір, змінити його або розірвати, також допоможемо повернути борг по розписці. До послуг нашої компанії входить оскарження різних форм договорів, або будь-яких окремо взятих його пунктів.

Також ми допоможемо нашим клієнтам в сімейних спорах - шлюбні договори, умови роздільного проживання, розрив шлюбних договорів, повернення аліментів, позбавлення батьківських прав, допомога в оформленні дозвільних документів для виїзду дітей за кордон.

Спірні питання щодо спадщини - допомога при створенні та оскарження договору успадкування, аналогічні дії з заповітами, умови вступу в права спадкоємця і їх розгляд, черговість спадкування і права спадкоємців, захист ваших інтересів.

Захист споживчих прав – представлення інтересів споживача там, де це буде потрібно, боротьба за права, відшкодування збитків. Також ми допоможемо з компенсацією завданої шкоди, прямої або моральної, ми готові представити ваші інтереси в справах пов'язаних з ДТП.

Спори з трудових відносин - ми допомагаємо з відновленням на робочому місці, виплати заборгованості із зарплати, при оскарженні дисциплінарної відповідальності, також ми допоможемо в суперечках щодо порушення трудового законодавства.

Наші фахівці готові захистити авторські права і скласти ліцензійну угоду.
Наше адвокатське бюро в Києві допомагає своїм клієнтам відстояти свої права, точку зору, і майнові претензії, з приводу яких виник спір. Головним достоїнством нашої юридичної компанії ми вважаємо багатий досвід співробітників в будь-якому запропонованому напрямку цивільного спору.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок