Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Житлові питання

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 11:21

Житлове питання для багатьох людей є актуальним або навіть наболілим. Ситуацій пов'язаних з житлом, які потребують юридичної допомоги більш ніж достатньо.

Допомога юриста

Роз'яснення професійного юриста можуть, знадобиться в таких випадках:

  • Процес продажу або купівлі житла.
  • При переході житла в оренду або спадок.
  • Процес розподілу житлової площі або інші питання, пов'язані з нерухомістю.

Допомога кваліфікованого юриста може також знадобитися в питаннях з нерухомістю для комерційних цілей, при взаємодії двох або більше сторін. Спірні ситуації з нерухомістю можуть довести до судового розгляду, на якому без кваліфікованого адвоката виграти процес буде неможливо.

Дії юридичної компанії

Як відомо останнім часом з'являється велика кількість спірних ситуацій при розлученнях, якраз в цих ситуаціях без допомоги кваліфікованого юриста з питань нерухомістю не обійтися.

  • В таких випадках адвокат нашої компанії фахівець в області поділу майна, зможе швидко розібратися у всіх нюансах і роз'яснити правомірність претензій сторін, а також підкаже, чи є сенс в подальшій боротьбі.
  • Допомога адвоката також може знадобитися, якщо вашу квартиру затопили або завдали шкоди, будь-яким іншим способом, а винуватці не хочуть відповідати за свої дії. Крім цього наш адвокат зможе надати допомогу в приборканні сусідів, які надмірно шумлять вночі.
  • Також хороший юрист житлового права зможе допомогти в питаннях з тими, хто порушує режим у вихідні дні або вночі через будівельні робіти по сусідству.
  • Адвокат допоможе вирішити спірні ситуації з комунальними службами, які не визнають аварійність будинку, при наявності дефектів і пошкоджень або у питанні щодо отримання кімнати в комунальній квартирі.

Наша юридична контора в Києві в першу чергу консультує своїх клієнтів і представляє їх інтереси в різних органах влади. Якщо ви отримаєте грамотну консультацію в житловому питанні, то зможете в усьому розібратися і знайти з нашою допомогою найкраще рішення вашої проблеми.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок