Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Незалежна експертна оцінка нерухомості (майна)

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 18:53

Не так давно змінили правила оцінки вартості квартир. Нова процедура поширюється на всі види оціночних робіт, крім підготовки до договору дарування. Її особливість полягає в мінімізації людського фактора. Приємним є і той факт, що істотно знижена вартість послуг оцінювачів.

Оцінку виробляють, якщо хочуть: оформити купівлю-продаж, провести приватизацію, здати приміщення в оренду, зробити внесок у долю створюваного підприємства. Також оцінка потрібна для отримання кредиту під заставу, щоб виділити частку інших власників, застрахувати нерухомість, в разі банкрутства або ліквідації бізнесу, для оформлення нерухомості в спадок.

Проведення незалежної експертизи дозволяє істотно збільшити обсяг кредитування або страхових виплат, розрахуватися з інвесторами в разі банкрутства або ліквідації підприємства, призначити об'єктивну ціну для покупки або оренди об'єкта нерухомості. Оцінка нерухомості є найпопулярнішим видом оціночних робіт, і входять до неї: оцінка прав власності та інших прав (оренда, користування і т.д.) Наші юристи надають консультації по оцінці нерухомості та іншого майна в Києві і передмісті. Фахівці в цій сфері з задоволенням дадуть відповідь на всі питання клієнта і допоможуть розібратися з документацією. Надаємо послугу оціночних робіт під ключ, для чого від вас буде потрібно: довіреність, що засвідчує повноваження нашого фахівця в рішенні ваших питань, наявність всіх необхідних документів.

Для того щоб всі процеси перебували під контролем професіоналів вам необхідно звернутися до нас за юридичною підтримкою в Києві. Наші висококваліфіковані фахівці оформлять всі необхідні документи і проведуть професійну оцінку нерухомості та іншого майна.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок