Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Реєстрація в БТІ

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 18:57

Напевно кожна людина хоча б один раз проводила багато часу в чергах різних інстанцій, для того щоб оформити документи, які підтверджують ваші права на нерухомість. Саме безпосереднє відношення до нерухомості має БТІ - воно якраз веде облік будь-якого роду нерухомого майна.

Відповідно до закону нерухомість повинна бути зареєстрована в держреєстрі, в іншому випадку ви не будете вважатися правовласником будинку або квартири. Для того щоб вважатися повноцінним володарем власності необхідно подати до держреєстру один з наступних документів: договір купівлі-продажу, документ про приватизацію, дарча, договір спадкування і так далі. Якщо папери на нерухомість раніше не проходили оформлення в держслужбі або до червня 2010 реєструвалися в БТІ, але при цьому немає запису в реєстрі, потрібно провести реєстрацію. В іншому випадку можуть з'явитися труднощі з розпорядженням нерухомістю. У разі відсутності вас в реєстрі, ви не зможете подарувати, закласти, заповідати або продати свою квартиру.

БТІ створювали для того щоб вести облік нерухомості, саме тут знаходиться вся інформація про квартирах і будинках: ціна об'єктів, будівництво, ремонт, перепланування і т. д. Для проведення будь-яких угод, потрібні всі документи, що стосуються нерухомого майна.

Наша компанія допомагає своїм клієнтам з наступними питаннями: оформлення прав володіння нерухомим майном, виписка з держреєстру, оцінка експерта і оформлення технічного паспорта на об'єкт.

Фахівці нашої компанії в Києві допоможуть клієнтам оформити будь-якого роду документи які стосуються нерухомості, нададуть консультативну допомогу з ваших запитань у держслужби, а також візьмуть на себе всі роботи з оформлення документів.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок