Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Спеціаліст у справах пов'язаних зі спадщиною

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 19:06

Процес отримання спадщини проводиться в декількох порядках: це може статися на законній підставі або за заповітом, і кожен з цих видів має свої тонкощі. Головна різниця між цими процесами в тому, що відповідно до закону, спадкоємцями стають тільки родичі покійного, а за заповітом права на майно може отримати практично будь-яка вказана в документі людина.

У разі звернення до фахівців нашого адвокатського бюро, вам нададуть юридичну допомогу в питанні отримання успадкованого майна. Отже, ви можете отримати консультацію наших фахівців в таких питаннях:

  • процес оформлення спадщини;
  • створення позовної заяви на обґрунтування прав отримання спадщини;
  • оскарження розподілу спадщини в судовому порядку;
  • опис майна покійного;
  • розподіл матеріальних цінностей не зазначених в заповіті;
  • позов про визнання заповіту незаконним;
  • і по іншим супутнім питань.

Ми готові професійно представляти, ваші права на отримання майна в суді. Основна частина суперечок з приводу залишеного майже завжди вирішується за допомогою судового процесу. Найчастіші суперечки такого роду: незгода спадкоємців з тим, як розподіляється спадок, процеси - пов'язані зі спорами на права тієї чи іншої частини майна, або всього спадку. Також розглядаються спірні питання обов'язкової частки успадкованого, розбіжності з приводу усунення деяких спадкоємців, визнання заповітів незаконними.

Частими є суперечки осіб претендуючи на заповідане майно, які з'являються під час розподілу нерухомості. Спірні питання з'являються внаслідок, коли покійний, залишив майно якимось організаціям, третім особам, далеким родичам, а не близьким родичам або особам, не зареєстрованим на цій житлоплощі. Не рідкісні майнові суперечки і між близькими родичами, на жаль далеко не всі діти здатні самостійно розділити добро нажите їхніми батьками.

Наша юридична компанія готова надати всіляку допомогу у вирішення майнових суперечок в рамках спадкування. Зверніться в наш офіс в Києві або зателефонуйте за номерами вказаними на сайті в розділі контакти.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок