Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Вирішення житлових суперечок

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 11:26

За конституцією нашої країни кожен має право на житлоплощу. Але також відповідно до законодавства є багато норм, які передбачають випадки відповідно, з якими виселення вважається в рамках закону.

Для того щоб уникнути такого роду проблем, вам слід звернутися, до кваліфікованих юристів нашої компанії в Києві. Своєчасне отримання потрібної інформації з питань житлової сфери, допоможе вам уникнути втрати житла.

Всі спірні питання з приводу житлової площі можна розділити на кілька типів: спірні питання за будівельним договором між забудовником і громадянами, розбіжності з приводу виселення із службових або житлових квартир, спірне питання щодо переведення житлового приміщення в нежитлове.

Також можуть виникнути спірні ситуації з приводу визнання прав на житлову площу, прикладом може послужити суперечка колишнього подружжя. Якщо після розлучення одному з колишнього подружжя жити ніде, то в цьому випадку за допомогою адвоката з питань житла можна отримати дозвіл на проживання в даній квартирі, будинку.

Часто потрапляють до суду спірні справи, пов'язані з відмовою в переплануванні квартири. Досить часто бувають справи з приводу неприйняття громадян на облік, для яких необхідне поліпшення умов проживання або навпаки не хочуть зняти з обліку.

Юрист нашої компанії в Києві з житлових питань буде захищати ваші інтереси в процесі суперечки з комунальними службами, якщо вони не виконують свої зобов'язання. Консультацію з цих питань можна отримати в усному і письмовому вигляді, хороший адвокат детально вивчить вашу проблему, розгляне всі плюси і мінуси, складе дорожню карту.

Адвокати нашої компанії також можуть допомогти у виселенні мешканців з займаної площі якщо на те достатньо правових підстав, а вони не звільняють площу добровільно. Також юристи нашої компанії проведуть збір необхідних доказів вашої правоти, і допоможуть з вирішенням даної проблеми.

Юристи нашої фірми в Києві з житлових питань готові завжди допомогти з питаннями в житловій сфері, проведуть всю документацію в органах влади і представлять ваші інтереси в суді.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок