Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Як зареєструвати нерухоме майно

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 18:46

Після того як проводиться будь-яка нотаріальна угода з нерухомістю або об'єкт вводиться в експлуатацію, або після вступу в силу постанови суду, проводиться реєстраційний процес отримання прав на володіння нерухомістю.

З початку 2013 р. реєстраційний процес отримання прав власності на нерухомість переданий в компетенцію служби держреєстрації. Саме в цей період закрився реєстраційний відділ БТІ. За допомогою такого нововведення хотіли поліпшити процес реєстрації нерухомості та зробити простіше подачу документів. Але за будь-яких нововведеннях бувають недоробки і це не виняток, людям інформацію не надали внаслідок чого, з'явилася велика кількість питань.

Необхідно відзначити, що реєстрація прав власності це невід'ємна частина угоди, яку не відняти. Права на власність засвідчує не договір, а виписка з держреєстру. Це зручно тим, що немає необхідності переробляти весь комплект технічних документів, досить тільки домогтися внесення даних про нового власника до єдиного реєстру.

Наша юридична компанія надає послугу реєстрації нерухомості в Києві і передмісті. Від вас вимагається передача всієї інформації і документації в наші руки, і ми вирішимо цю проблему за вас. Для початку роботи потрібна довіреність, нотаріально завірена про подання ваших інтересів, в службі БТІ і держреєстрі. Також співпрацю можна побудувати в іншому форматі, один з наших фахівців з майнових питань буде супроводжувати вас під час візитів в держслужби.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок