Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Трудові суперечка працівника з роботодавцем

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
23 Лютий 2016, в 11:18

Якщо вчасно звернутися за юридичною допомогою до фахівців з трудових спорів, то можна буде уникнути дій які не відповідають закону. За допомогою юриста нашої фірми ви зможете за короткий термін вирішити питання з трудовим спором і захистити свої права.

Яка може знадобитися допомога?

Часте явище в судових органах - трудові спори начальства з співробітниками. Бувають випадки, коли до юридичної допомоги вдається адміністративне управління підприємств. Є співробітники, які прикриваються нормами трудового права, при цьому навмисно шкодять підприємству. Спеціаліст по трудових спорах обов'язково розбереться, хто, де і коли хоче схитрувати.

За допомогою нашого юриста роботодавець отримує всі необхідні знання та аргументи для законного звільнення співробітника, накладення штрафу, розірвання контракту, скорочення і так далі. Якщо під час цих процедур не буде дотриманий трудовий кодекс, то це може привести до матеріальних і репутаційних втрат.

Наш співробітник по трудовому законодавству допоможе з підготовкою документів, проведе аналіз ситуації і знайде вразливі місця, створить чіткий і законний алгоритм подальших дій. Наша юридична компанія в Києві надасть кваліфіковану допомогу роботодавцю в таких питаннях як:

1. Допомога в розробці посадових інструкцій для співробітників підприємства.

2. Адвокат представляє роботодавця в суді.

3. Пропонується надання допомоги в якості консультування по створенню профільної документації, яка підтверджує прийом на роботу або звільнення, інших документів пов'язаних з кадрами, договорів матеріальної відповідальності і решті роботі з кадрової організації.

Наша юридична компанія в Києві пропонує послугу попередньої консультації по трудовому праву. Кваліфікований фахівець за короткі терміни надасть допомогу з документами і відповість на всі запитання. Ми допоможемо врегулювати трудові суперечки з судом або без нього.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок