Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Захист у кримінальних справах у сфері обігу наркотиків

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
24 Лютий 2016, в 19:13

Сьогодні злочини у сфері обігу наркотичних і психотропних речовин займають місце в п'ятірці найбільш часто здійснюються кримінальних правопорушень в Україні. Проте, пересічні громадяни не мають ні найменшого уявлення про те, що законодавець вкладає в поняття незаконного обігу і чому це кримінально каране діяння.

Юридична допомога в справах з наркотиками

Згідно з Кримінальним кодексом до категорії «незаконний оборот наркотиків» можуть бути віднесені різноманітні дії, прямо спрямовані на створення, реалізацію, зберігання подібних засобів. Також кримінальна відповідальність настає за ті ж дії, але з прекурсорами і аналогами таких речовин.

Якщо вам загрожує кримінальна відповідальність за подібні діяння, вам не обійтися без допомоги кваліфікованого адвоката для побудови грамотної професійної лінії захисту. В першу чергу, на захисника покладається обов'язок з'ясувати з яких джерел, органи досудового розслідування отримали докази провини підозрюваної особи в скоєнні даного кримінального правопорушення.

Грамотні юристи знають, як правильно можна вийти з ситуації, що склалася. Цілком ймовірно, що в ваших діях немає складу кримінального правопорушення і максимальне покарання, яке ви можете отримати - це адміністративне стягнення. Крім того, не виключені випадки, коли співробітники компетентних органів і підрозділів навмисне провокують громадян на скоєння злочину у сфері незаконного наркообігу.

Якщо проти вас або ваших родичів відкрито кримінальне провадження за підозрою в скоєнні наркотичного злочину, обов'язково зверніться в наше адвокатське бюро. Ми гарантуємо вам надійний професійний захист, яка допоможе вам уникнути важкого покарання!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок

Детальніше про кримінальні справи пов'язаних з обігом наркотиків

На території України практично всі судові провадження, пов'язані з різними видами обороту і реалізації наркотичних засобів, проходять згідно 307 статті чинного УКУ. Під неї підходять випадки зберігання, поширення, а також виготовлення всіх відомих науці психотропних і наркотичних засобів. Мірою запобіжного заходу зазвичай виступає позбавлення волі. Термін ув'язнення може варіюватися в залежності від інших обставин, на рівні від чотирьох до восьми років. Досить поширеною практикою є арешт осіб, викритих в різному використанні наркотичних засобів без розгляду і фактичної вказівки провини.

Насамперед по відношенню до підозрюваного застосовується комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на пошук можливих схованок з наркотичними речовинами, вихід на подільників, клієнтів і передбачуваних постачальників незаконних речовин. Від грунтовного і грамотного підходу до цих операцій залежить успішність проведеної роботи. Найчастіше вона приносить свої плоди. Найчастіше затримання підозрюваних готується і відбувається в самому несподіваному місці. Це робиться для того, щоб провести арешт в максимально стислі терміни, використовуючи ефект несподіванки, і не дати підозрюваному позбутися можливих доказів.

Очевидно, що при затриманні оперативники НЕ будуть церемонитися і розраховувати прикладену силу. Розбиратися будуть, швидше за все, потім. Саме з цієї причини потрібно уважно слухати і дивитися по сторонах, намагаючись детально запам'ятати візуальний вигляд представників правопорядку, їх голос або імена. Все це в подальшому може стати в нагоді при побудові лінії захисту і розгляді про застосування надмірної сили. Загалом, випадки бувають різні, а додаткова інформація ніколи не завадить.

Як поводитися під час затримання

У випадки висунення підозри в зберіганні або збуті наркотиків громадянину присвоюється спеціальний статус. Грунтуючись на досить великій юридичній практиці можна сказати, що судові інстанції найчастіше призначають максимальну міру покарання. В даному випадку вона становить вісім років позбавлення волі. А це не мало. Тому потрібно чітко вивчити свої права. Хоча, кажучи відверто, людина далеко не завжди може ними скористатися. В першу чергу це пов'язано з можливими психологічними чи фізичними наслідками жорстокого і несподіваного затримання. Зазвичай це відбувається просто на вулиці, в пробці і так далі.

В першу чергу після затримання необхідно відразу ж заявити про свої права на адвоката і намагатися без нього нічого не говорити. Крім того, потрібно пам'ятати про конституційне право будь-якого громадянина не давати ніяких свідчень проти себе. Це дуже важливо і в наслідок може дуже допомогти при подальшому розгляді справи. Точно також потрібно надходити при підозрі в зберіганні та збуті будь-яких психотропних і наркотичних речовин. І обов'язково потрібно практично кожну сказану фразу детально обговорювати зі своїм юридичним захисником. В іншому випадку необдумана фраза може зіграти злий жарт і вилитися в досить пристойний тюремний термін. І це чиста правда, подібних випадків дуже і дуже багато.

Слідчі в нашій країні дуже люблять проводити весь комплекс слідчих дій в один день, при цьому, не даючи підозрюваному можливості повноцінно зв'язатися зі своїм адвокатом. Навпаки, пропонуються послуги підставної особи, яке пропонує зізнатися навіть в недосконалих злочинні діяння. Від такого розвитку подій найкраще відмовитися і не робити будь-яких дій без свого власного захисника.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок