Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Як отримати дозвіл на зовнішню рекламу

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
19 Лютий 2016, в 12:05

Кожен грамотний підприємець впевнений, помітна реклама - це запорука успішного розвитку компанії. Саме тому бізнесмени поспішають розмістити якомога більше реклами на вулиці, в транспорті, в торгових центрах і т.д. При цьому мало хто знає, що процедура розміщення зовнішньої реклами врегульована окремими законодавчими актами і має свої особливості.

Чинним законодавством встановлено, що зовнішня реклама може бути розміщена виключно на підставі дозволів, виданих виконавчими органами влади. Нормативний алгоритм отримання складається з наступних етапів:

  • звернення до компетентних органів, формуванні відповідного пакета необхідних документів;
  • подача документів безпосередньо, а також його розгляд на сесії виконавчого органу;
  • оформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами на певному об'єкті.

Перед формуванням пакета необхідних для отримання дозволу документів слід узгодити можливість розміщення зовнішньої реклами на тому чи іншому об'єкті з компетентними органами. У разі якщо ви плануєте розмістити свою рекламу на житловому будинку, іншому спорудженні або будівлі, компетентними органами вважаються Управління з питань охорони культурної спадщини при відповідній адміністрації та архітектурне управління. Також враховується думка мешканців будинку, постачальника електричної енергії і т.д. Для розміщення реклами уздовж автомобільної дороги потрібен дозвіл від власника певної ділянки дороги, Управління з безпеки дорожнього руху Національної поліції України, Бюро естетики міського середовища та інших управлінь.

На отримання відповідних погоджень відводиться термін в три місяці, в іншому випадку - процедура проводиться заново. Після розгляду звернення на сесії держадміністрації може бути видано дозвіл на розміщення реклами на строк, зазначений заявником. У разі якщо термін не зазначений, дозвіл дійсний протягом п'яти років.

Якщо вам необхідна допомога кваліфікованого юриста для отримання дозволу на розміщення реклами в Києві або Київській області, зверніться до фахівців нашої компанії!

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок