Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Партнери юридичної фірми «Курчин і Партнери» взяли участь у заходах з підвищення кваліфікації

Шановні клієнти та колеги, хочемо повідомити, що партнери нашої юридичної фірми «Курчин і Партнери» постійно вдосконалюють свій професійний рівень, беручи участь в профільних семінарах, конференціях і практикумах.

Відразу три наших колеги взяли участь в семінарі-практикумі присвяченому захисту прав особистості в результаті дорожньо-транспортної пригоди, і відшкодування збитку в результаті ДТП. Захід проходив під егідою Ради адвокатів міста Київ і Центру стажування і підвищення кваліфікації юристів.

Нас представляли:

1) Пустовойтова Марина Георгіївна, діючий адвокат, фахівець з господарського права.

Сертификат повышения квалификации адвоката

2) Панасенко Оксана Яківна, практикуючий адвокат, має ступінь магістра кримінального права.

Сертификат повышения квалификации юриста

3) Потій Ірина Дмитрівна, спеціалізується на кримінальних, господарських і цивільних справах. Має стаж роботи понад 30 років, але за можливості завжди бере активну участь в заходах з підвищення кваліфікації.

Сертификат повышения квалификации адвоката

Також ми не пропустили щорічний весняний форум з цивільного права, який проводить Асоціація Адвокатів України спільно з Національною Асоціацією Адвокатів України. Цього разу наше адвокатське бюро представляла наш партнер Косенчук Вікторія Юріївна, яка є фахівцем у цивільних справах, а також займається юридичним супроводом банківської та підприємницької діяльності.

Сертификат повышения квалификации практикующего адвоката

У цьому році в рамках форуму розглядалися питання майново-господарських зобов'язань, захисту сімейних, цивільних і трудових прав, і зовнішнім економічним чинникам розвитку підприємницької діяльності.

Программа практикума для адвокатов

Ми завжди відстежуємо подібні заходи і приймаємо в них участь. Постійне підвищення кваліфікації наших адвокатів і юристів, запорука якісного надання послуг юридичною фірмою «Курчин і Партнери».

 

Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок