Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Відгук про роботу партнера фірми Панасенко Оксани Яківни

Добрий день, мене звати Сергій я власник невеликої торгової мережі в Києві. Незважаючи на всі заяви влади про реформи і допомогу малому бізнесу, на практиці кожен захищається, як може. Мені влада і нова поліція так мало не допомогли, що взагалі міг сісти на три роки.

Добре, що друзі порадили відразу звернутися за допомогою до приватних і професійних адвокатів. У фірмі «Курчин і Партнери» надали оперативну допомогу. Завдяки професіоналізму їх співробітника Панасенко Оксани Яківни, справа була закрита ще до передачі в суд. Тепер я знаю, як можна реально захистити свої інтереси. Оксана Яківна, дякую вам за допомогу.

Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок