Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Відгук про роботу партнера фірми Потій І.Д. за допомогу в кримінальній справі

До Потій Ірині Дмитріївни я звернувся за рекомендацією своїх близьких друзів і дуже вдячний їм за таку своєчасну і корисну пораду. В адвокатському бюро «Курчин і Партнери» мені відразу пояснили, які перспективи у моєї справи і запропонували варіант оптимальної лінії захисту.

Не хотілося б вдаватися в подробиці, просто скажу, що питання перебувало в галузі кримінального права. Потій І.Д., пояснила мені мої права, які помилки я вже допустив, і навчила як поводитися під час слідчих заходів. Але все одно її допомога безпосередньо під час їх проведення була дуже до речі.

Вона не тільки надала професійну адвокатську допомогу, але ще і виступила в ролі психолога, її моральна підтримка для мене була не меньш важливою. Адвокат була на зв'язку весь час, причому відповідала не тільки на мої дзвінки, але і моєї дружини, яка хвилювалася і думаю не завжди задавала питання по справі, а просто хотіла, щоб її заспокоїли.

Від себе і своєї сім'ї дякую Ірині Дмитріївні за її допомогу та виконання взятих на себе зобов'язань в повному обсязі.

Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок