Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Адвокатом фірми «Курчин та Партнери» подано до суду на ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» про повернення депозиту

29 травня 2015 в Подільський районний суд м. Києва було подано позовну заяву до ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» в інтересах Клієнта - громадянина України про повернення депозиту.

Вкладник оформив депозитний договір з ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», враховуючи стабільність, фінансові показники і бездоганну ділову репутацію цієї установи. Реалізуючи свої права, закріплені в договорі і чинному законодавстві, Клієнт звернувся з вимогою про повернення депозиту.

Втім, в порушення зобов'язань за вказаним договором Банк залишив всі направлені звернення без уваги, безпідставно посилаючись на той факт, що згідно з прийнятим рішенням правління НБУ № 260 від 6-го травня 2015 компанія «ПРИВАТБАНК» припинила свою діяльність в Криму, а зазначений договір укладався в місті Севастополь.

Однак, вищевказане рішення НБУ не надає банкові Коломойського законної підстави для невиконання встановлених зобов'язань перед клієнтами банку.

У поточній ситуації депозитний договір укладався між громадянином України та «Приватбанком» - резидентом України, зареєстрованим у Дніпропетровську, дозвіл Нацбанку № 22, датований п'ятим жовтнем 2015р. Відповідальність Банку за своїми зобов'язаннями закріплена ст. 58 Закону України, що регулює діяльність українських банків.

Варто відзначити, що укладення договору в Севастопольському відділенні вищезгаданого банку не буде вагомою причиною для законної відмови в поверненні грошових вкладів, оскільки в момент підписання угоди АР Крим не була окупованою територією і договір депозиту був укладений згідно чинного законодавства України.

Відмова банку у виконанні прописаних договором зобов'язань є неправомірним і порушує законні права нашого Клієнта - громадянина України.

Не виконання встановлених договором зобов'язань є грубим порушенням прав людини, прописаних в Конвенції про захист прав людини та основних свобод.

У цій конвенції чітко прописано, що поваги права на майно повинне дотримуватися для будь-якої юр. або фіз. особи. Позбавлення майна буде визнано законним тільки у випадку підтримки інтересів громадськості або на підставі міжнародних прав або Закону України.

Такий стан речей передбачено і підтримується Конституцією України згідно зі статтею 41.

Але, в порушення цих норм, наш Клієнт позбавлений можливості повернути собі власне майно, а саме, грошові кошти, які банк отримав на умовах терміновості і платності, і до цього моменту не повернув.

Аналогічна позиція була схвалена Європейським судом із захисту прав людини, яка була висвітлена у справі Zolotas проти Греції, суд підкреслив необхідність неухильного, своєчасного і належного виконання банком взятих на себе зобов'язань за депозитним договором.

А законами України чітко прописано, що суди повинні підтримати рішення цієї інстанції, так як вона позиціонується як джерело права. Під той же статус потрапляє Конвенція з прав людини

Задоволення зазначеного позову стане відправною точкою для вирішення аналогічних суперечок з недобросовісними банківськими установами.

Впевнені, що у цій справі суд винесе законне і обґрунтоване рішення.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

весы правосудия

Розпорядження Москаля скасовано

У київському Окружному адміністративному суді було розглянуто справу, що стосується позову громадянина Курчин О.Г. з приводу не...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

26 Червень 2015, в 15:07

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок