Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

На рішення про амністію можна подати касаційну скаргу

Верховний Суд України визначився з тим як варто розглядати застосування амністії, і яким чином може бути оскаржене дане рішення.

Під час розгляду справи 5-331кс (15) 15 ВСУ розглянув питання регулювання амністії з точки зору норм, чинного законодавства. Було прийнято рішення про те, що питання амністія не підпадає під юрисдикцію норм виконання судових рішень. Дане питання регулюється 92-ий статтею Конституції і потрапляє під юрисдикцію кримінального права, тому до нього варто застосовувати положення КК.

У стандартних нормативних актах КК, які регламентують процедуру відбування покарання та амністії, не прописаний порядок оскарження рішень суду прийнятих в даному юридичному полі. Тому безпосередньо в КК немає ніяких вказівок про те, що на рішення про амністію може бути подана скарга. Але сам по собі кодекс, який регулює кримінальне право, регламентується певними нормами Конституції і в спірних ситуаціях варто звертатися саме до неї.

Виходячи з положення п. 8 ст. 129 Конституції подати касаційну скаргу можна на будь-яке рішення суду, в тому числі і в рамках кримінальної справи, якщо це не заборонено прямим чином іншим законодавчим актом. Ні в Конституції, ні в КК, а також міжнародне право і договорах укладених Україною такої заборони немає. Тому ВСУ прийняв рішення про можливість подачі касації на амністію, незважаючи на відсутність згадок про це в КК.

Таким чином, будь-який громадянин, який домігся скорочення терміну тюремного ув'язнення шляхом отримання амністії може знову опинитися за гратами, якщо по його справі буде подана касаційна скарга.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

ОБЕРЕЖНО! Несправедливі умови договорів

Останнім часом, у договірних взаємовідносинах між підприємствами та фізичними особами, набула поширення практика застосування в...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

01 Квітень 2015, в 18:30

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок