Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Коли дійсна іпотека

Громадянська палата ВСУ, на одному зі своїх планових засідань, розглянула позов, поданий банком на купувальницю квартири в іпотеку. Особливість справи полягала в тому, що розглянута житлова площа була відчужена в рамках банкрутства одного з позичальників. Колегія вивела наступне правове обґрунтування даного питання.

Чинними нормами законодавства регламентується, що разом з переходом прав на власність від однієї особи до іншої, незалежно від супутніх обставин, передаються також і іпотечні зобов'язання перед банківськими структурами. Причому ці норми закону діють навіть в тому випадку, якщо сторона-одержувач нерухомості не проінформована з цього питання. Після того, як особа повноцінно вступає в права на власність житловою площею, на нього перекладаються в повному обсязі і зобов'язання по погашенню іпотечного кредиту. Природно, на заздалегідь прописаних умовах.

У тому випадку, якщо через помилкового вердикту судових інстанцій, іпотека буде видалена із загального Державного Реєстру, а потім з тих чи інших причин відновлена, то дія іпотеки відновлюється за датою первинного запису. Але такий розвиток подій можна зустріти тільки через незаконне судового рішення.

Даний дозвіл конфлікту також повністю узгоджується з відповідною статтею 204 ЦКУ, в рамках якої закріплюються норми презумпції правомірності угоди, що укладається. Вона впливає і змінює цивільні права і обов'язки беруть участь осіб. Вона вважається дієвою аж до моменту реалізації укладеного договору, або ж до рішення суду. Іпотека залишається в законну силу поки знаходиться в Державному реєстрі.

Вторинне розгляд справи показало, що судовою інстанцією було прийнято правильне рішення, що зберігають обтяжливі зобов'язання по іпотечному кредитуванню. Це пов'язано з тим, що разом з квартирою до позивача перейшли і законні зобов'язання по виплаті іпотечної заборгованості.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок