Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Децентралізація архітектурно-будівельного контролю

У квітні поточного року Президентом України був підписаний законопроект № 320-VIII, в якому йде мова про реформування законодавчих актів, що стосуються питань будівництва та удосконалення законів, що регулюють забудови у містах. Цю інформацію підтверджує повідомлення на офіційному сайті голови держави.

Сутність проекту полягає в децентралізації управлінських функцій контролю архітектурно-будівельних органів. Також у законі розділений об'єкт здійснення перевірки та відстеження. І паралельно з цим створюються нові органи, які контролюватимуть архітектурно-будівельні дії жителів України, також в законі чітко прописані їхні повноваження.

Крім цього поправки торкнулися законів про містобудування, утилізації відходів, регіональних держ. адміністрацій, архітектурно-будівельної діяльності, судових зборах, покараннях за порушення законів про забудови територій, що знаходяться в межах міста, принципах держ. контролю господарської практики.

Більш детальну інформацію про реформи Петра Олексійовича можна дізнатися на його офіційному веб-ресурсі, на якому можна знайти перелік усіх змінених законів, а також їх повна назва.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Визначено порядок боротьби з корупцією

З квітня поточного року набирає чинності законопроект, який регулюватиме боротьбу з корупцією в країні. За взятими даними з...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

28 Квітень 2015, в 12:07

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок