Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Адресна допомога переселенцям

За підсумками березневої сесії роботи КМУ було прийнято ще одну постанову в допомогу вимушеним переселенцям всередині країни. Головний виконавчий орган нашої держави прийняв рішення подовжити адресну допомогу внутрішнім біженцям.

Це рішення підтверджується повідомленням на офіційному веб-ресурсі уряду України, де опубліковано рішення під номером № 212, в якому йде мова саме про подовження часу видачі матеріальної допомоги.

Для отримання права на держ. допомогу ще на півроку переселенцю необхідно звернутися до уповноваженого органу виконавчої влади з підтвердженням того, що немає ніяких обґрунтованих причин у відмові від допомоги. Також обов'язково треба буде пред'явити документ, в якому підтверджується статус переселенця і який продовжений ще на рік.

Тим працездатним громадянам України, яким ця допомога вже не виплачується з об'єктивних причин, подовження адресної допомоги за новою постановою не буде.

У той же час існує можливість відновлення виплати допомоги. Це можливо, якщо переселенець протягом  місяця з дня завершення виплат надасть доказ про зміну характеру обставин в гіршу сторону, на підставі яких була припинена видача матеріальних засобів.

Для довідки:

З жовтня минулого року непрацездатні переселенці отримували 884 гривні, а працездатні - 442 гривні.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок