Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Факт народження або смерті на неконтрольованій території можна підтвердити через суд

Щоб підтвердити факт смерті близького родича або народження дитини з українським громадянством, що мав місце в регіонах країни, які вважаються тимчасово окупованими або неконтрольованими (Кримський півострів і окремі регіони Донбасу) існує спеціальна процедура встановлена ​​Вищим спеціалізованим судом.

Є інструкція, в якій вища судова інстанція роз'яснила порядок дій для підтвердження факту народження або смерті. У першому випадку батьки повинні подати позов в будь-який цивільний суд, поточна реєстрація або місце проживання в даному випадку не грає ролі. У другому випадку позов подається за місцем поточного проживання заявника, їм може бути дружина (чоловік), родичі, представники місцевої влади, працівники державних органів або офіційні представники.

Суд може прийняти рішення встановити факт народження або смерті на підставі сукупності доказів. Такими доказами будуть свідчення заявника та документи, видані місцевими установами, наприклад довідка з лікарні. В інструкції ВССУ пояснюється, що мова йде не про визнання даних документів, а про те, що в справах такого роду суд має право прийняти їх до уваги як виняток.

Якщо суд визнає надані докази переконливими, то він винесе відповідний вердикт, в якому зобов'яже відповідальні органи видати свідоцтво про народження. У разі визнання факт смерті оформляти свідоцтво не потрібно, достатньо рішення суду, воно і буде основним документом. Варто відзначити, що в таких вердиктах і потім виданих документах як місце події буде вказано АР Крим, Луганська чи Донецька обл. Вказувати назви, які використовуються на даний момент на непідконтрольних українському уряду територіях заборонено, такий документ автоматично вважається недійсним.

Тепер, коли ВССУ офіційно озвучив і доніс для місцевих судових інстанцій свою позицію з даного питання, багато громадян України зможуть отримати належні їм соціальні виплати на похорони або народження дитини.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

лист

Правда на нашому боці

Заступницею глави Міністерства юстиції нашої країни, Оксаною Іванченко, письмово підтверджені виявлення Заслуженим юристом...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

23 Липень 2015, в 13:15

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок