Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Медогляд водіїв залишився в силі. ДРС змінила порядок його проведення

Повідомлення ряду ЗМІ про те, що в Україні більше не буде водійських медоглядів, виявилося неправдивим.

Інформаційна плутанина виникла через те, що МВС і МОЗ скасували спільне розпорядження, в якому встановлювався порядок медичних установ, які мають право проводити медогляд водіїв.

Справа в тому, що всі медичні установи працюють у відповідністі до отриманої ліцензії, в якій вказані дозволені для нього види діяльності. Державна реєстраційна служба (ДРС) прийшла до висновку, що огляд на отримання або підтвердження водійських прав не можна визнати окремим видом медичної діяльності і не вимагає особливої ​​спеціалізації. Таким чином, він не потребує ліцензування, і більше немає необхідності в складанні списків установ які мають право на даний вид діяльності.

Тепер будь-яка поліклініка, лікарня або інший медичний заклад вправі зібрати власну комісію і влаштувати медогляд при наявності потрібного штату фахівців. Сама ж процедура залишилася в силі, тому що вона встановлена законом «Про дорожній рух», дію якого ніхто не відміняв.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Доступ адвокатів до реєстру нерухомості

Згідно з даними джерел Мін'юст України, доступ в базу Держ. реєстру володіння прав на нерухомість буде здійснюватися за допомогою...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

15 Травень 2015, в 13:12

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок