Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

ОБЕРЕЖНО! Несправедливі умови договорів

Останнім часом, у договірних взаємовідносинах між підприємствами та фізичними особами, набула поширення практика застосування в договірних взаєминах несправедливих умов і нечесної (агресивної) підприємницької практики.

Для осіб, які її використовують, зазначена практика дає можливість ставити контрагента (споживача) в положення зобов'язаної сторони.

Несправедливість договірних умов полягає в наступному:

  • безповоротне зобов'язання споживача виконувати умови угоди,  які він не мав можливість вивчити до укладання угоди;
  • здатність однієї із сторін без вказівки серйозних на те причин змінювати в односторонньому форматі якісь особливості послуги або продукції, які повинні передаватися в користування іншій стороні (порядок платежів, їх розмір, об'єкт постачання і т.ін.), або розрив контракту в односторонньому порядку;

У Законі України, який захищає права споживача, сказано, що взаємодія між продавцем і споживачем, який має намір купити, замовити або використовувати об'єкт угоди для особистих цілей, повинні регулюватися угодою, яка ними укладається. Винятком є ​​той випадок, коли споживач буде використовувати товар для здійснення своєї підприємницької діяльності або його дії будуть зумовленими угодою найму. Ці особливості прописані в першій статті вищезазначеного закону в пункті 22.

Зазначені правовідносини регулюються багатьма документами законодавчого характеру і покупцеві іноді, досить важко розібратися у всіх тонкощах цих документів, крім того, самі виконавці (продавці) іноді використовують такий вид впливу на споживача, як нерівноправне укладення угоди, яке ґрунтується на тому, що споживача ставлять в умови, коли він не має часу і можливості ознайомитися з угодою. Дії виконавчої сторони можуть змусити покупця укласти нерівноправну угоду, з умовами якого він би не погодився за інших обставин. Результатом таких дій є ситуація, в якій виконавча сторона починає диктувати агресивні умови, які споживач за угодою зобов'язаний дотримуватися, але ніяким чином не може на них відповісти. Така ситуація позбавляє споживача будь-якого захисту своїх прав.

У тому випадку, якщо така ситуація сталася і з Вами, потрібно дотримуватися кількох простих правил, які допоможуть вийти зі сформованого казусу:

  • По-перше: не слід панікувати;
  • По-друге: зверніться до фахівця (адвокат, інший фахівець у галузі права), він кваліфіковано проаналізує проблему і запропонує відповідні варіанти її вирішення. У випадку не досягнення домовленостей з виконавцем (продавцем), виникне необхідність звернення до суду. Це є передбаченою законом правовою процедурою вирішення спірної ситуації і можливістю відновити порушене право споживача і повернути матеріальні збитки споживача.

Як вам вирішити виникшу перед вами проблему, вирішувати Вам, проте слід зазначити, що фахівці Юридичної фірми «Курчин і Партнери» мають досвід і можливість вирішення зазначених проблем.

Партнер Юридичної фірми «Курчин і Партнери»

Адвокат Ющенко С.С.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок