Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

МОЗ розробив єдиний порядок фіксації сп'яніння у правопорушників

До недавнього часу не було єдиного положення, яке б прописувало основні ознаки, порядок фіксування та встановлення факту інтоксикації наркотиками, алкоголем або іншого характеру на території України.

МОЗ розробив Інструкцію, що дає чітке визначення ознак і встановлення факту інтоксикації наркотиками, алкоголем або іншого характеру для осіб, які залучаються до адміністративного або кримінального правопорушення. Судово-медична, судово-психіатрична експертизи будуть проходити у встановленому порядку, інструкція їх не регламентує.

Положенням дається чітке визначення поняття, ознак і особливостей гострої інтоксикації.

Визначити інтоксикацію можна, візуально оцінивши стан людини. Це може зробити як правоохоронець, так командир військової частини або власник/директор підприємства або організації, де особа працевлаштована.

Згідно з інструкцією, до основних ознак належать загальмованість, збудженість, порушення ходи, почервоніння шкірних покривів в області обличчя, раптові спалахи агресії та ін. Відзначимо, що для різного характеру інтоксикації окремо визначені свої ознаки. Якщо в особи помічені такі ознаки, то його можуть направити на огляд і подальше підтвердження. Фіксувати стан інтоксикації можна виключно в медичному закладі або фахівцями швидкої.

Окремо в інструкції прописаний порядок дій співробітників-правоохоронців, що затримують підозрюваного. У разі виявлення в особи ознак інтоксикації, затримання може відбуватися з використанням засобів, які дозволені Міністерством охорони здоров'я. Далі співробітник органів зобов'язаний не пізніше, ніж через 2 години після виявлення ознак доставити особу з підозрами на інтоксикацію до найближчого медичного закладу для фіксації стану. Результати медогляду прикріплюються до протоколу.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Чи може банк забрати подаровану іпотечну квартиру

Коли дійсна іпотека

Громадянська палата ВСУ, на одному зі своїх планових засідань, розглянула позов, поданий банком на купувальницю квартири в...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

25 Серпень 2016, в 14:44

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок