Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Новий порядок оформлення права власності самовільно зведених об’єктів

Згідно з наказом представників виконавчої влади України, зазначеного у протоколі під номером № 79, у травні цього року набув розголосу спеціальний порядок прийняття до використання само зведених будинків для житла, дач, садових будиночків, госп. будівель, загальних будинків і сільгосп будівель I і II рівня складності, забудова яких проходила без схвалення органу контролю архітектурно-будівельного відомства.

Зазначений порядок прописує законний спосіб реєстрування прав на власність нерухомості на безкоштовній основі, забудова якої була здійснена з 1992 року по 2011рік.

У той же час порядок розглядає спрощену процедуру отримання дозволу на використання житлових об'єктів і госп. будівель, зведених самостйно. Таким чином, представник архітектурно-будівельного відомства за десять робочих днів з моменту, коли було прийнято заяву на використання побудованих споруд I і II рівня складності без спеціального документа, що дозволяє будівельну діяльність на вказаній ділянці землі, повинен на безкоштовній основі прийняти об'єкти в експлуатацію.

Вивчення забудованих об'єктів на земельній ділянці, площею не більше 300 м2 для житлових будов і не більше 100 м2 для господарського користування, проводиться одним фахівцем у сфері інвентаризації, компетентність якого підтверджується спеціальним сертифікатом.

Важливо відзначити той факт, що результати технічної оцінки будівель та інженерних мереж, отримані за відрізок часу з 29 квітня 2013 року до 26 травні поточного року, передаються разом з даними від представника місцевої влади з питань містобудування, в яких зазначено відповідність споруди до загальних вимог і норм.

Також в порядку зазначається, що на особи, які завершили будівлі не санкціоновано за цей проміжок часу, не будуть обкладатися штрафними стягненнями.

Однак слід пам'ятати, що якщо представником державного органу перевірки дотримання загальноприйнятих норм будівництва, і розташування господарських будівель будуть зафіксовані порушення, то декларацію на використання споруди можуть скасувати.

Також в прийнятому порядку зазначається, що спрощений розгляд будівель I і II рівня складності, зведених самостійно, буде припинено з 31 грудня цього року.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

вирішення будь - якої проблеми

Креативний підхід до будь - якої проблеми

Адвокати Юридичної фірми "Курчин і Партнери" готові креативно розібратися з будь-якою проблемою і дістатися в будь-яку точку 24...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

21 Липень 2015, в 13:14

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок