Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Жителі мають право вимагати перерахунок тарифу на тепло, якщо в квартирі нижче 18 градусів

Напередодні старого Нового року Прем'єр розповів жителям про те, що вони мають повне право вимагати перерахунку оплати за опалення, якщо комунальні служби не забезпечили кімнатну температуру для житла.

Арсеній Петрович повідав громадянам своєї країни про те, що комунальні служби зобов'язані забезпечити температуру в квартирі не менше 18 градусів за Цельсієм. В іншому випадку споживач тепла може зателефонувати у відповідну інстанцію, яка забезпечує опалення в його будинку (теплокомуненерго, ЖЕК або ОСББ), і повідомити про низьку температуру. У відповідь на що повинна прийти комісія, яка зафіксує температуру в будинку. Прем'єр акцентував увагу на тому, що споживач повинен обов'язково знати номер реєстрації своєї заявки.

Комісія зобов'язана прийти впродовж трьох діб, з моменту скарги споживача. Якщо ця умова не буде виконана, то споживач має право скласти сам відповідний акт, у присутності кількох сусідів. Вони повинні будуть підписатися під цим актом.

Також Яценюк підтвердив той факт, що ціна за тарифом буде знижуватися на 5% за кожен градус нижче норми. А якщо температура в квартирі не перевищує 12 градусів, то платити за опалення взагалі не треба, але для цього теж потрібно скласти відповідний акт.

Іще Прем'єр доручив відповідним органам здійснити перерахунок за тарифами повсюдно, де не дотримувалися встановлені вимоги. Також він пообіцяв, що в поточному році будуть здійснені ремонтні роботи з усунення неполадок тепломережі, щоб уникнути таких ситуацій майбутньою зимою.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок