Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Затверджено новий порядок автоматичної компенсації ПДВ

Прийнято постанову, яка затверджує створення відкритого онлайн-реєстру платників ПДВ і вводить порядок його автоматичного відшкодування.

Новий акт про ведення реєстрів і порядку відшкодування ПДВ був прийнятий урядом України 11.02.16 р Він ґрунтується на змінах внесених раніше до податкового кодексу України, а саме закон № 909. На підставі даної постанови буде створено два відкритих реєстра, в які підприємці вноситимуть заявки на компенсацію ПДВ відповідно до форми підприємства та виду діяльності.

Суть даного порядку полягає в тому, що підприємці зможуть самостійно реєструватися в електронній системі компенсації ПДВ. Після чого в разі подачі всіх необхідних даних, а також правильності їх оформлення, буде проводиться автоматичне відшкодування ПДВ.

Нова процедура за задумом її авторів повинна виключити дві корупційні складові. По-перше, будуть усунені проблеми з подачею документів, тому що процедура перейде в режим онлайн. По-друге, компенсація ПДВ буде проводитися відповідно до черговості встановленої системою, а не на підставі розпоряджень чиновників.

Ще одним позитивним моментом має стати той факт, що дані реєстри будуть перебувати у відкритих базах. Що дозволить вести контроль над дотриманням черговості, а також перевіряти, кому і скільки коштів було відшкодовано з бюджету країни.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок