Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Визначено порядок боротьби з корупцією

З квітня поточного року набирає чинності законопроект, який регулюватиме боротьбу з корупцією в країні.

За взятими даними з офіційного порталу властей України, закон визначає правові питання боротьби з корупцією, а також уточнює всі організаційні моменти цього питання. Ще в законі описуються превентивні механізми для боротьби з цим явищем і визначається законний порядок відновлення збитку, нанесеного корупційними діями.

Мета закону - усунути з апарату влади корупційні ланки, що заважають розвитку країни. Також закон буде направлений на органи правопорядку і суб'єкти публічних прав. Крім цього покарання за корупційні дії поширюватиметься на осіб, які здійснюють публічні послуги та інші суб'єкти, які визначаються вищевказаним законом.

У разі порушення закону правопорушники понесуть кримінальне, адміністративне, цивільно-правове та дисциплінарне покарання, відповідно до тяжкості скоєних корупційних дій.

Паралельно з цим Нац. агентство, яке керує боротьбою з корупційними діями в країні, зобов'язаний надавати свідчення  декларацій осіб, які займаються керівництвом країною. З цією базою даних можна буде ознайомитись на офіційному порталі Національного агентства.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

ОБЕРЕЖНО! Несправедливі умови договорів

Останнім часом, у договірних взаємовідносинах між підприємствами та фізичними особами, набула поширення практика застосування в...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

01 Квітень 2015, в 18:30

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок