Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Адміністративні послуги у сфері будівництва для мешканців зони АТО

Офіційними представниками Кабміну було зроблено заяву, які люди, що проживають на Донбасі, мають можливість звертатися в спеціалізовані центри з надання адмін. послуг (ЦНАП), розташованих на українських територіях, з питань забудови земельних ділянок або відбудови пошкоджених споруд.

У таких установах громадяни України мають можливість оформляти документацію про початок будівництва, ремонтних роботах, документи, що дозволяють експлуатувати самостійно збудовані споруди. Також такі центри нададуть будь-які документи, що підтверджують реєстрацію об'єкта, або повне пояснення у разі відмови.

Оскільки не вся територія Донбасу контролюється українською владою, то ДАБК радить людям звертатися з вищезазначених питань в ЦНАП міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Артемівськ, Костянтинівка.

Нижче представлені адреси відповідних установ:

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

  • Сєвєродонецьк - вул. Леніна, 32а (потрібний кабінет знаходиться на першому поверсі, а вхід до установи - з Радянського проспекту по непарній стороні).
  • Лисичанськ - вул. Сєвєродонецька, 62 (2-й поверх).

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  • Артемівськ - вул. Артема, 44;
                          вул. Сибірцева, 33.
  • Костянтинівка - вул. Леніна, 260 (1-й поверх, кабінет 116).

Також представники місцевої влади обіцяють, що незабаром відкриються ще кілька таких центрів в інших населених пунктах областей, що знаходяться на українській території. Це в свою чергу зменшує навантаження на створені центри, а також паралельно з цим зменшиться обсяг черг, що в свою чергу організовує нормальну роботу центрів. Наявність більшої кількості центрів, особливо в регіональних центрах, полегшить процес проїзду переселенцям до цих міст і дозволить заощадити кошти на дорогу в ЦНАП.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок