Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Верховний Суд України роз'яснив права сторонніх осіб на приватну нерухомість

В рамках розгляду цивільної справи був зроблений правовий висновок про можливісті осіб які брали участь в індивідуальному житловому будівництві претендувати на частину нерухомості, якщо вони не є близькими родичами забудовника.

Суд постановив, що особи, які брали участь у будівельних роботах, але не входять в сім'ю забудовника, не можуть вимагати своєї частки в нерухомості після завершення робіт, і навіть, якщо вони не були закінчені.

Рішення суду грунтується на тому факті, що будівництво індивідуального житла проводиться з метою забезпечення житлом власника земельної ділянки та членів його сім'ї. Якщо при цьому в роботі брали участь треті особи, які не перебувають у близькій спорідненості з офіційним забудовником, то вони не мають жодних прав на нерухомість.

Також суд зазначив, що дані особи можуть вимагати компенсацію за виконані роботи або їх особисті матеріальні цінності, використані при зведенні об'єкта. Для цього слід надати договір який підтверджує виконання робіт або передачу даних цінностей.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

вирішення будь - якої проблеми

Креативний підхід до будь - якої проблеми

Адвокати Юридичної фірми "Курчин і Партнери" готові креативно розібратися з будь-якою проблемою і дістатися в будь-яку точку 24...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

21 Липень 2015, в 13:14

Автовласники

Автовласникам: як захистити свої права?

Законопроект «Про безпеку дорожнього руху», що викликав чергову хвилю критики, було нещодавно оприлюднено і готується до...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

17 Серпень 2015, в 16:52

Комментарии

Заказать звонок