Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Як зареєструвати нерухомість в Криму та зоні АТО

Мін'юст України нарешті зміг сформувати правову позицію щодо питання оформлення майнових прав на нерухомість, яка знаходиться на територіях тимчасово непідконтрольних Києву.

Згідно з наказом № 898/5 від 28 березня будь-які об'єкти нерухомості, що розташовані у Криму та зоні АТО, повинні реєструватися на території України, інакше дані права власності не будуть вважатися офіційними. Під це правило підпадають будь-які житлові, промислові, господарські, сільськогосподарські і комерційні будівлі, незалежно від їх розташування.

Також в наказі № 898/5 зазначено, що процедура реєстрації таких об'єктів виконується за звичайним розпорядком, у відповідному управлінні юстиції. Для АР Крим таким органом призначено управління в Херсонській області. Для неконтрольованих регіонів в Луганській обл. і Донецькій обл. цю функцію виконують головні територіальні управління, приписані до даних областей.

Будь-які майнові документи, оформлені у невідповідності до цього наказу, є недійсними, а їх власники не можуть розпоряджатися своїм майновими правами. Такі документи не приймаються органами місцевого самоврядування, суди не можуть визнати їх дійсними, а будь-які угоди з використанням цих паперів будуть анульовані в судовому порядку.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок