Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Проблеми реєстрації актів цивільного стану в зоні АТО

Незважаючи на війну, розв'язану на південному сході України, мирні люди продовжують жити своїм життям. Війна не заважає їм одружуватися, заводити сім'ї, народжувати дітей. І в цей момент виникають деякі труднощі в плані ведення документації та реєстрації.

На землі, яка не підконтрольна владі України, дії всіх колишніх держустанов визнані не законними, і документи, які там видаються, не визнаються в Україні.

У зв'язку з цим, люди, які в даний час живуть в зоні АТО, повинні бути в курсі таких подій:

Через неспокійну обстановки в регіоні Донбасу, згідно з постановою Міністерства юстиції України від 25.11.2014 № 246/7 держустанови, що представляють місцеву владу, були переміщені в зону впливу України.

На сьогодні з усіх перекинутих служб працює тільки відділ держ. реєстрації актів цивільного стану. Однак відповідні документи РАГС видати ще, на жаль, не в змозі. Це пов'язано з терміновим і неорганізованим переведенням установи. Цілком передбачувано, що незабаром все налагодиться і документація буде вестися. У тому числі запрацюють і інші державні служби.

Тому громадянам України важливо розуміти, що всі документи, отримані після 01.12.2014 органами юстиції на територіях, непідконтрольних владі України, визнані недійсними. Може виникнути така ситуація, що штамп у паспорті про розлучення буде стояти, а на території України шлюб буде ще в силі, відповідно до відомості Держ. реєстру актів цивільного стану громадян України.

У зв'язку з цим ми радимо Вам в таких спірних питаннях звертатися за допомогою до досвідчених і кваліфікованих юристів.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок