Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Скорочені строки за додаткову оплату за надання послуг у сфері держреєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень

У червні цього року почало діяти рішення Кабінету Міністрів, датованого 8-им квітням 2015 року під номером № 190. Рішення порушило питання особливих характеристик процесу надання послуг при реєструванні права на речову власність.

Таким чином, оплата послуги внесення в єдину базу відповідних прав на володіння власністю, яким є якась нерухомість або підприємство, яке є єдиним комплексом майна, з додатком до цих прав свідоцтва про їх володіння складе два адміністративні збори по своїй сумі.

Також плату в розмірі подвійного адмін. збору оплачують особи, яким в терміновому порядку за 3 робочих дні проводять процес реєстрування майна.

У той же час закон стосується і процедури обтяження. Дана операція здійснюється протягом двох робочих годин після внесення в базу прав і вимагає оплату в розмірі одного адмін. збору за включення в цей пакет обтяження.

Держава за запитом громадянина може надати інформацію про наявність прав на майно та їх особливості за годину роботи після реєстрації. За це держава має право стягнути подвійну оплату процесу звичайного надання інформації в паперовому вигляді.

У разі невиконання своїх зобов'язань або надання невірної інформації громадянин має право вимагати у держави повернення грошових коштів за оплату послуг. Держава, в свою чергу, в обов'язковому порядку має повернути кошти особі, яка реєструвалася.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Особливості зведення огорож

Представники влади з питань архітектурно-будівельного контролю уточнили особливості встановлення огорож між сусідніми земельними...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

14 Травень 2015, в 15:46

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок