Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

ВГСУ дав роз'яснення по ряду окремих випадків пов'язаних з виконавчим провадженням

Вищий господарський суд України 28.01.16 склав лист, в якому чітко сказано як слід застосовувати норми закону «Про виконавче провадження».

ВГСУ звернув увагу на ряд випадків, за якими його суддям часто доводиться виносити рішення в рамках касаційних виробництв.

  1. Заборонена зміна стягувача, найманого через цивільно-правовий договір у випадках, коли паралельно не проходить зміна самого кредитора.
  2. Держвиконавець виконує безпосередні дії з оцінки вартості арештованого майна та встановлення стартової ціни на нього під час проведення публічних торгів. Таким чином, якщо буде доведено злочинний умисел або недбалість держвиконавця на етапі оцінки і реалізації власності, угода, укладена на публічних торгах, може бути анульована.
  3. Закон «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» не поширюється на заборгованість по електроенергії, яка була придбана після 01.01.2013 р. Стягнення заборгованості за даний період проходить на загальних підставах.
  4. Якщо боржником є ​​державна установа і в її активі не знаходиться майно або рахунки, які можуть бути використані для погашення заборгованості. У такому випадку кошти повинні бути вилучені з бюджету країни, закладені в нього в рамках програми щодо забезпечення рішень суду.
  5. Незалежно від статусу боржника, держвиконавець не має права накладати арешт на рахунки, призначені для виплати зарплати. Такі дії є грубим порушення конституційних прав працівників підприємства.
  6. Виконавча служба не є слідчим органом. Вона виконує роботу по стягненню коштів в рамках, встановлених в судовому порядку. Перевірка законності грошей на рахунках або майнових прав на власність не входить в перелік її зобов'язань.
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

реформа охорони здоров" я

Реформи системи охорони здоров'я

На початку липня поточного року вищий законодавчий орган України зареєстрував три нові законопроекти, які реформували систему...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

10 Липень 2015, в 10:49

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок